Wygrana na loterii z przekazami podprogowymi – czy to możliwe?

Być może znasz programy hipnotyczne, które rzekomo wprowadzają w hipnotyczny trans i wszczepiają sugestie do twojego umysłu, aby pomóc ci wygrać na loterii – ale czy można to zrobić za pomocą prostych wiadomości podprogowych?

Tak nam się wydaje, ale prawda jest taka, że ​​każdy jest inny.

Niektórzy ludzie wolą hipnozę – lubią ten stan głębokiego transu i uczucie, jakie daje, i mogą dość szybko wywołać zmiany w umyśle i ciele. Inni lubią bardziej komplementarną i naturalną metodę przekazów podprogowych. W przeciwieństwie do hipnozy nie wejdziesz w trans i zwykle słuchasz podczas wykonywania innych czynności, więc nawet nie zauważasz wchodzących sugestii, ale z czasem narastają, aby wprowadzić zmiany w twoim wewnętrznym umyśle i systemach przekonań.

Sposób, w jaki działają podświadome wygrane na loterii, polega na umieszczaniu sugestii, takich jak: „Wygrałem na loterii”, „Cieszę się życiem w dostatku”, „Jestem zwycięzcą loterii”, „Wygram na loterii”. Te stwierdzenia mogą wydawać się dość proste, ale pomagają ci uwierzyć w wygraną na loterii, a nawet lekko oszukać twój umysł na ułamek sekundy, że wygrałeś na loterii.

Zostało wielokrotnie udowodnione, że wszystko, o czym myślimy, zostaje przyciągnięte do naszego życia

– nasze myśli stają się naszą rzeczywistością, a to nasila się, gdy naprawdę się na czymś koncentrujemy i naprawdę wierzymy w to na wylot. Dźwięk podprogowy nie gwarantuje wygranej na loterii w następnej grze, ale wprowadzi subtelne, ale potężne zmiany w twoim wewnętrznym umyśle i pomoże ci dostosować umysł do sukcesu na loterii